O mnie

Lekarz implantolog
Ekspert implantologii stomatologicznej
właściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CIISE.PL
Implantologia jest moją pasją - to nie slogan marketingowy, ale sposób w jaki podchodzę do mojej pracy. Pasja ta towarzyszy mi od początku mojej drogi zawodowej, cały czas rozwijam swoje umiejętności i poszerzam więdzę na międzynarodowych kursach, szkoleniach i kongresach medycznych.Miałem okazję podzielić się również swoimi doświadczeniami jako prelegent podczas warszawskiego sympozjum "Trendy w implantologii 2014". Uzyskałem jako jedyny w wojwództwie lubuskim tytuł lekarza implantologa - ekperta implantologii stomatologicznej, stopień przyznawany przez międzynarodowe stowarzyszenia implantologiczne."
Patryk Miklejewski

co o nas mówią

Doktor to dla mnie wielki specjalista. Jestem dumna, że w Gorzowie jest taka klinika. Mam założone koronki porcelanowe na implantach i jestem przeszczęśliwa. Znowu mam piękny uśmiech.

danuta

Dr.Miklejewski jest prawdziwym pasjonatem,nie zwykłym dentystą, jak wileu.Widać, że pracuje z sercem.Doktor wykonywał u mnie zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej z jednoczesnym wszczepieniem implantu.Bezboleśnie.Prawdziwy fachowiec,bardzo miły i taktowny.

marzena

Dr Patryk to doskonały fachowiec, przemiły człowiek i jak dla mnie artysta. Po założeniu przez Niego licówek zyskałam pewność siebie, uśmiecham się i bardzo żałuję, że wcześniej nie trafiłam do gabinetu pana Miklejewskiego. Panie doktorze dziękuję bardzo. Bardzo polecam.

barbara

Zespół lekarzy CIISE

Patryk Miklejewski ekspert implantologii stomatologicznej

lekarz implantolog

Aleksandra Bazarko - lekarz dentysta

lekarz dentysta

Anna Bojko - lekarz dentysta

lekarz dentysta

Małgorzata Wieczorek - lekarz dentysta

lekarz dentysta

Zapraszamy już dziś
oczekujesz profesjonalnego leczenia, opartego na wieloletnim doświadczeniu i najnowocześniejszej diagnostyce cyfrowej? zadzwoń i umów się na wizytę.